Team & Expertisecentrum Duurzame Ontwikkeling

Team DO

Ilse Dries

  • Participatie
  • Specialisatie: transitieaanpak, groepscoaching, leernetwerken, Theory U, Art of hosting.
ilsedries

Filip François

  • Communicatie en de sustainable development goals
  • Expertise: Energie, landbouw en voeding, complementaire munten, instrumenten duurzaam bouwen.
Filip-Francois

Stijn Saelens

  • Medewerker transitieprioriteit Slim Wonen en Leven
  • Secretaris Vlaams Bouwoverlegcomité.
  • Expertise: duurzaam wonen en bouwen.
stijnsaelens

Frederik Claerbout

  • Coördinatie beleid overheidsopdrachten Vlaamse overheid. 
  • Voorzitterschap Task Force duurzame en innovatieve overheidsopdrachten. 
  • Vertegenwoordiger in Vlaams Samenwerkingsforum overheidsopdrachten. 
  • Expert duurzame overheidsopdrachten voor Vlaanderen in GPP Advisory Group (Europese Commissie)
Frederik

Nancy Matthys

  • Leernetwerk SDG's
  • Vlaamse implementatie SDG's via Vizier2030
  • Ondersteuning algemene werking van het team 
nancy

Maarten Van Leest

  • Medewerker transitieprioriteit Slim Wonen en Leven
  • Coördinatie van de provinciale steunpunten
  • Duurzame Wijken
  • CoorDuWoBo
maartenvanleest

Ine Baetens

  • Deelname aan en voorzitten van de technische werkgroepen van de interministeriële conferentie duurzame ontwikkeling (IMCDO)
  • Opvolgen nationale strategie duurzame ontwikkeling
  • Specialisatie: internationale contacten
Ine Baetens
   

 

Enkele duurzame ontwikkelings-experten

 

Cultuur, Jeugd, Sport en Media

Maya Callewaert

Filip Libin

Karolien Haepers

Welzijn, Volksgezondheid en Gezin

Anne Van Der Gucht

Omgeving

Jürgen Loones

Jeroen Cockx

Matthias De Moor

Griet Verbeke

Griet Verstraeten

Katrien Debeuckelaere

Katia De Bock

Internationaal Vlaanderen 

Francis Baert

Griet Geudens

Sander Spanoghe

Jan Van Den Einde

Landbouw en Visserij

Dirk Vervloet

Financiën en Begroting

Manuela Vervoort

Mobiliteit en Openbare Werken

Marleen Govaerts

Greet Aelter

Onderwijs en Vorming

Carl Koninckx 

Ann Dejaeghere

Economie, Wetenschap en Innovatie

Mieke Houwen

Werk en Sociale Economie

Jos Raymenants

Willem De Klerck

Gert Van Eeckhout